به گزارش سایت خبری مرودشت نا به نقل از ایرنا، اسماعیل باصری سرپرست منطقه بهداشت و درمان بخش کامفیروز شهرستان مرودشت از تعطیلی تفرجگاه بهشت گمشده در این منطقه خبر داد و بیان داشت : با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور و استان فارس، برای پیشگیری از ورود مسافران به منطقه و جلوگیری از تجمع در تفرجگاه بهشت گمشده که دارای خدمات رفاهی عمومی است، این مکان با همگاهنگی بخشدار کامفیروز تا اطلاع بعدی تعطیل است.

باصری روز شنبه اعلام کرد : با توجه به تصمیم ستاد پیشگیری از گسترش کروناویروس و با هدف انجام اقدامات لازم برای حفظ سلامتی و پیشگیری از شیوع بیماری ‌های تنفسی و حفظ نکات ایمنی و بهداشتی، نظارت های لازم از سوی بازرسان بهداشت محیط به صورت مستمر انجام می شود.

سرپرست منطقه بهداشت و درمان بخش کامفیروز شهرستان مرودشت اظهار امیدواری کرد به زودی شاهد پیشگیری و ریشه کن شدن بیماری کرونا در استان فارس و در سطح کشور باشیم تا دوباره شاهد حضور مسافران و گردشگران در این منطقه گردشگری باشیم.

بهشت گمشده منطقه ای ییلاقی سرسبز و بسیار خوش آب و هوا در شهرستان مرودشت است این تفرجگاه تماشایی  بنام تنگ بستانک است و بهشت طبیعت‌گردها و گردشگران محسوب می‌شود. آبشار، کوچه باغ‌های روستایی، جنگل‌ دیدنی و دریاچه‌ سد درود زن در کنار هم، این منطقه را به یکی از مناطق خواستنی برای سفر تبدیل کرده است.