بعد از سال ها چشم انتظاری، ساختمان مدیریت بحران مرودشت به بهره برداری رسید

به گزارش سایت خبری مرودشت نا، عنایت‌الله رحیمی استاندار فارس در سفر یک روزه خود به شهرستان مرودشت ابتدا با حضور در گلزار شهدای مرودشت به دلاورمردان ایثار و شجاعت ادای احترام کرد و بعد از آن به همراه تعدادی از مسئولان استانی و شهرستان به نقاط مختلف عزیمت و پروژه هایی را افتتاح کرد.

در این سفر یک روزه، پایگاه چندمنظوره مدیریت بحران شهرداری مرودشت بعد از سال ها چشم انتظاری مردم مرودشت، در فضایی با زیر بنای یک هزار و ۲۷۰ مترمربع ساخته شده، شامل ۶۰۰ مترمربع انبار و ۶۷۰ مترمربع ساختمان اداری با صرف ۵۰ میلیارد ریال اعتبار به بهره برداری رسید.

استاندار فارس با حضور در شهرک صنعتی فتح آباد طرح توسعه کارخانه شیراز را افتتاح کرد.

رحیمی، در مورد این طرح بیان داشت: برای اجرای طرح توسعه کارخانه شیراز چیلیک ۲۵۰ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری انجام شده و میزان تولیدات این واحد صنعتی از ۲۵ هزار تن به ۶۰ هزار تن در سال افزایش یافته است.

وی در خصوص میزان اشتغالزایی این طرح تصریح کرد: با اجرای طرح توسعه این کارخانه، برای ۶۰ نفر اشتغالزایی مستقیم ایجاد شده و در مرحله بعدی طرح توسعه این واحد صنعتی نیز برای ۱۲۰ نفر در این مجموعه اشتغال ایجاد خواهد شد.

در این سفر یک روزه زمین چمن مصنوعی شهدای جهادگر شهر مرودشت که با اعتبار ۴۸ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال ساخته شده بود، بهره برداری شد.

عنایت الله رحیمی، در ادامه این سفر در بازدید از بیمارستان ۱۶۰ تختخوابی در حال ساخت مرودشت، اظهار داشت: این بیمارستان هم اینک حدود ۵۶ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و می‌کوشیم که تا پایان سال ۱۴۰۰ این مرکز درمانی به بهره‌برداری برسد.


مترجم